Üroloji Lazer Sistemleri

[noomenu menu=”19″]

[noomenu menu=”18″]

LAZER SİSTEMLERİ

Üroloji ve diğer alanlarda kullanılan lazer sistemleri

Greenlight 180W Prostat Lazeri

Greenlight 180W Prostat Lazeri

GreenLight XPS™ sistemi PV (80W) ve HPS (120W) sistemlerinden farklı olarak 180W’a kadar lazer gücü sağlamaktadır. Diğerleri ile aynı güvenlik profiline sahip olmakla birlikte daha güçlü bir lazer ışını ile daha hızlı, geliştirilmiş koagulasyon özelliğine sahiptir.

Fizik kurallarına ve klinik sonuçlar yanı sıra hasta güvenliğinin tedavinin seçiminde temel etmenler olması gerektiği inancına dayanan GreenLight PV® lazer sistemi, İyi Huylu Prostat Büyümesi (BPH) tedavisinde yeni bir tedavi standardı oluşturma yolunu açmıştır.

ÜRÜN DETAYI

30W Taş Kırma Holmium Lazer

30W Taş Kırma Holmium Lazer

Efsane Geri Döndü!
Ve Şimdi Çok Daha Enerjik!

• 30Hz’de 4J Pulse Enerjisi
• Ayarlanabilir Atım Süresi
• Fiber Türüne Göre Otomatik Güç Ayarlama
• Fiber Geçirgenliği Test Portu

ÜRÜN DETAYI

High Power Holmium:YAG Laser

High Power Holmium:YAG Laser

MultiPulse HoPLUS is a high power holmium laser device characterized by great flexibility and efficiency, which is a must in centers of excellence in Endourology.

Ideal for both surgical treatment of benign prostatic hypertrophy (BPH) and endoscopic treatments of lithotripsy, it is hardly recommended for long-duration procedures requiring high power thanks to its laser source reaching 140 W.

ÜRÜN DETAYI

30W Holmium Yag Lazer - i-dust

30W Holmium Yag Lazer - i-dust

The Laserlith® i-dust 30W çıkışlı Holmium:YAG lazeri ile geniş enerji aralıkları ve tekrarlama hızları sunar. Çeşitli ayarlar ile kullanıcısına belirlenen patolojik bölgede istenen tedaviyi uygulaması için gereken atışı ayarlamasına olanak sağlar.

ÜRÜN DETAYI

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH